Määräaikaistilaus jatkuen kestotilauksena hintaan 10,45 € eur/ numero sis. toimituskulut
Tee Itse Lehti ilmestyy 20 kertaa vuodessa. Saat lehden noin noin kolmen viikon välein.
Kestotilauksen voit aina irtisanoa tilausehdoissa määritellyin ehdoin
Arvo: 67 €
Kätevän ladattavan akkupumpun avulla voit säätää nopeasti auton rengaspaineet, lisätä ilmaa moottoripyörän renkaisiin, pyörän renkaisiin, veneen pollareihin, jalkapalloihin ja vaikka mihin. Kytke akkupumppu venttiiliin, niin digitaalinen näyttö kertoo nykyisen paineen. Näppäile sen jälkeen haluamasi paine ja paina käynnistyspainiketta. Sitten akkupumppu pumppaa ilmaa, kunnes asetettu paine on saavutettu. Voit valita itse akkupumppua säätäessä, haluatko käyttää ilmanpaineen yksikkönä PSI:tä vai baria.
Lue lisää
2 ensimmäistä nroa 15,90 €
+ lahja: Yhden käden nostin
2 ensimmäistä nroa 15,90 €
+ lahja: Työkalupaketti
2 ensimmäistä nroa 15,90 €
+ lahja: 360 asteen linjalaser
2 ensimmäistä nroa 15,90 €
+ lahja: Laseretäisyysmittari
2 ensimmäistä nroa 15,90 €
+ lahja: Työkalupaketti
Tervetuloa Tee Itse -lehden tilaajaksi
Tee Itse on juuri oikea lehti kaikille kotinikkaroijille. Lehden tilaajana olet hyvissä käsissä, sillä ohjeidemme avulla onnistut projekteissasi. Kaikki ohjeemme ovat ammattilaisten ja asiantuntijoiden tarkistamia. Ei muuta kuin hommiin – me neuvomme vaihe vaiheelta.
Tilaajana saat Tee Itse -lehden postissa neljän viikon välein. Ja lisäksi saat paljon muutakin. Voit esimerkiksi lukea lehteä verkossa, tilata tuoreimmat uutiset suoraan sähköpostiisi, löytää hyviä tarjouksia verkkokaupastamme ja saada käyttöösi yli 1 000 rakennusohjettamme.
Toivotan koko Tee Itse -lehden toimituksen puolesta sinulle antoisia puuhasteluhetkiä!
Ystävällisin terveisin
Päätoimittaja
Søren Prien